חינם - בדוק את רמת הקרינה מהמכשיר האישי שלך
Krina.co.il

radiation, קרינה
radiation, קרינה

זה שאתם לא רואים או מרגישים את הקרינה הסלולרית כרגע וברגע זה לא אומר שהיא לא פוגעת ומשפיעה על כאבי ראש, מצבי רוח, הריון, סוגי סרטן למיניהם וגם על פוריות הגבר!


 • למכשירי סמסונג 644 פי 2 יותר קרינה ממכשירי נוקיה 6100 !
 • המכשירים ברשת פלאפון פולטים בממוצע יותר קרינה – בדוק ודרוש להחליף!
 • אובייקטיבי™, בתמיכתו הישירה של ח"כ פינס, פנה לממונה על ההגבלים בדרישה לפרק את "פורום החברות הסלולריות" ולאפשר תחרות שתוריד את רמת החשיפה לקרינה סלולרית.

  אובייקטיבי™, באמצעות עו"ד שלומי רחבי, הגיש טרום בג"ץ למשרדי הממשלה בדרישה ליידע את הציבור בנתוני הקרינה האמיתיים ולהפחית את החשיפה לקרינה הסלולרית. אובייקטיבי™ טוען שכל זה אפשרי ללא מאמץ מיוחד אלא בחינוך הציבור ובהיערכות של החברות הסלולריות.  אובייקטיבי™ דורש מהרשויות, בשם הציבור:

  משרד הבריאות: לבצע מחקר מקיף שיידע אחת ולתמיד את הציבור הישראלי בסכנות הקרינה האמיתיות ולדאוג לרפואה מיוחדת שתהיה זמינה כבר עכשיו בגילוי השפעות הקרינה על נושאים בריאותיים כמו כאבי ראש ופוריות הגבר.

  משרד התקשורת:לחייב את החברות הסלולריות להוסיף לפרסומיהם הרבים מקבצי "חינוך סלולרי" לשימוש נכון כמו בתחתית הודעה זו.

  הממונה על הביטוח: לוודא שכל חוזי הביטוח הבריאותי וביטוחי החיים לא ישמטו או יתעלמו ממתן תגמול הולם במקרי סרטן ובעיות בריאותיות אחרות הנוגעות לקרינה סלולרית.

  הממונה על ההגבלים: לפרק לאלתר את פורום החברות הסלולריות המשתבש את התחרות בין הרשתות על הספקת שירותים סלולריים ברמות קרינה מופחתות. לדוגמא: .לסלקום פחות אנטנות GSM ברחבי הארץ כך שקיימת יותר התאמצות של המכשירים ופליטת רמות קרינה גבוהות יותר או לחילופין האנטנות עובדות בעוצמות גבוהות יותר...... ספקולציות אלו צריכות לבוא לדיון הציבור ואסור שיחסמו בפרסומות "מרגשות" של פורום החברות הסלולריות שמטרתו טשטוש האמת!

  אובייקטיבי™ מקדיש כ-40% מפעילותו למטרות ציבוריות שלא למטרות רווח ותמיכתכם דרושה. עלות פעילות משפטית ולוביסטית שכזו עולה עשרות אלפי דולרים ומאות שעות עבודה. כאשר אתם נכנסים לאתר krina, ממלאים שאלונים צרכניים, מקבלים תוצאות של מחקרים ונתוני קרינה אישיים ממכשירכם אתם לא רק הופכים לצרכנים חכמים יותר אלא עוזרים להמשך קיום המאבק שאינו מתקיים ע"י המועצה לצרכנות, מכון התקנים, סורק, משרד הבריאות, משרד התקשורת, התמ"ס.... כל אלו מפוחדים מההתעסקות עם ענקי הסלולר בישראל.

  היחיד במאבק לטובת הצרכן הוא אובייקטיבי™. בין אם את/ה בעד או נגד אובייקטיבי™ אינו משנה במאבק זה המוקדש כל כולו לחינוך הציבור בנושא הסלולרי בכדי שכולנו נדע לעשות שימוש נכון ונחשף לפחות קרינה.


  הקרינה יכולה להשפיע על כאבי ראש, פוריות הגבר, מצבי רוח, פגיעה ברקמות או סרטן*


  עצות חיוניות מאתר www.Krina.co.il

  • פוריות הגבר: אל תשים את הסלולרי שלך בכיס הקדמי לידי האשכים. הסלולרי ממשיך לשדר גם כשהוא לא בשיחה. כאשר הסלולרי מצלצל עולה רמת הקרינה ממנו.
  • מכת קרינה סלולרית: בלחיצה על SEND נפלטת מכת קרינה אדירה בהשוואה. יש להמתין כ-4 שניות עד שהסלולרי מתקשר עם האנטנה הקרובה (לחצית יד אלקטרונית) ורק אז לקרב לראש!
  • כשהקליטה גרועה רמת הקרינה עולה באופן דרסטי. התחל את השיחה מחדש, אל תגרום לטלפון להתאמץ.
  • כאשר את/ה משוחח במעלית או ברכב או בכל מקום סגור מתכתית, לא ברור עד כמה מכפילה את עצמה הקרינה הסלולרית, הכלואה יחד איתך באותו התא. הדבר שונה במכשיר רכב עם אנטנה חיצונית.
  • כשהנייד מתחמם עוברת קרינה טרמית גבוהה יותר.

  *אף אחד לא הוכיח אחרת !!


  http://www.cancer-health.org

  אנחנו וטלפונים סלולאריים

  התקני הגנה - "GOLDEN WAVE"
  ׀ויעטםד@Mail.ru